Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Biofarma Juré

Rodinná farma na samotě u Zlína. Zaměření= chov masného skotu, ovcí, pěstování a zpracování ovoce, agroturistika a občerstvení pro turisty, včetně pořádání rodinných oslav. Sušené bio ovoce, bio povidla, bio džemy, bio pohanka, bio ořechy, dále chov skotu a ovcí. V přípravě bourárna pro jehněčí a hovězí maso – bude v provozu asi od roku 2016. Možnost ubytování, občerstvení i pořádání rodinných oslav.  

Kontaktní údaje
Adresa:
Pod Jurým 63,
Lužkovice 76311
Telefon:
739016452
biofarmajure@seznam.cz
Web:
www.biofarmajure.cz
Kompletní popis

Na rodinné farmě hospodaříme již čtvrtou generaci z poloviny na vlastních a zbytek na pronajatých pozemcích. Okolí ještě není ideální, ale blízkost Zlína, turistická stezka do ZOO Lešná a klidné prostředí jsou častým cílem turistů především v letním období. Většinu svých produktů prodáváme prodejem ze dvora. K dispozici pro ubytované máme i velký krytý bazén. V ceně ubytování je i snídaně většinou z našich bioproduktů.

  • Sušené bio ovoce, bio povidla, bio džemy, bio pohanka, bio ořechy, dále chov skotu a ovcí. V přípravě bourárna pro jehněčí a hovězí maso – bude v provozu asi od roku 2016. Možnost ubytování, občerstvení i pořádání rodinných oslav.
Diskuse

Biofarma Juré - kontaktní formulář

Máte-li nějaký dotaz nebo chcete ekozemědělce poptat, využijte našeho rychlého kontaktního formuláře

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!