Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Služby v regionu

Připravili jsme pro vás seznam poskytovatelů služeb ve Starém Hrozenkově a dalších obcích Moravských Kopanic.
Seznam se budeme snažit průběžně aktualizovat, subjektů je však celá řada a informace se mohou často měnit. Proto prosím berte následující informace pouze za orientační. Pokud zaznamenáte nějakou odchylku či změnu v porovnání s naším seznamem, budeme rádi, když nás o ní budete informovat.  

Z novinek v roce 2019 doplňujeme: Penzion Patrik Mikulčin Vrch www.mikulcinvrch.cz   má nové provozovatele – restaurace je tak od letošního jara otevřena už i pro veřejnost, nejen pro ubytované hosty.

Na Lopeníku vznikla na ekofarmě pana Kalouse nová zpracovna bio mléka – www.lopenickasyrarna.cz.  

Pokud máte rádi bylinky a výrobky z nich, můžete zavítat (po předchozí telefonické domluvě) k paní Šárce Polanské do nedalekého Krhova www.zkopanic.cz . Zabývá se sběrem a zpracováním bylin v Bílých Karpatech.

Další noví obyvatelé Kopanic, manželé Kyselovi, pořádají kurzy makrobiotického vaření a kurzy kvašené zeleniny www.kyselove.cz 

V nedaleké obci Komňa fungují Ekosady Komňa, která pěstuje a zpracovává ovoce. Mají v sadu pro zájemce i zajímavou naučnou ovocnářskou stezku www.ekosadykomna.cz   

Upozornění: Od 1.1.2020 ve Starém Hrozenkově přestala ordinovat MUDr. Jitka Michalcová. Obec Starý Hrozenkov hledá náhradu.

 

 


 

 

 

 

 

Přiložené soubory

30. lis, 2014 · IS Kopanice