Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

ZMĚNA! Možnost stáže na našem informačním středisku od 15. prosince

Měli byste zájem absolvovat stáž na našem infocentru na pozici Pracovník turistického informačního centra? V rámci projektu Stáže ve firmách (www.stazevefirmach.cz) máte možnost přihlásit se ke stáži u nás v délce 320 hodin. Můžeme vzít k nám na středisko jednoho stážistu od 15. prosince 2013. Přihlašování do 14. listopadu 2013 přes portál projektu Stáže ve firmách. Vhodné zejména pro nezaměstnané a zájemce o další vzdělávání. Je potřeba mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Stážistům hradí Fond dalšího vzdělávání stravenky a těm z větší dálky hradí také ubytování a cestovné veřejnou dopravou (podrobnosti ke stážím, jednotlivým šablonám i k naší kartě stáže a Manuál pro stážistu najdete na webu stáží). V případě potřeby vám také poskytneme další informace v našem infocentru. Přihlašování na stáže probíhá pouze přes webové stránky Stáží ve firmách.Fond dalšího vzdělávání realizuje projekt Stáže ve firmách - vzdělávání praxí (registrační číslo CZ.1.07/3.1.00/41.0001)

Měli byste zájem absolvovat stáž na našem infocentru na pozici Pracovník turistického informačního centra? V rámci projektu Stáže ve firmách (www.stazevefirmach.cz) máte možnost přihlásit se ke stáži u nás v délce 320 hodin. Můžeme vzít k nám na středisko jednoho stážistu od 15. prosince 2013. Přihlašování do 14. listopadu 2013 přes portál  projektu Stáže ve firmách. Vhodné zejména pro nezaměstnané a zájemce o další vzdělávání. Je potřeba mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Stážistům hradí Fond dalšího vzdělávání stravenky a těm z větší dálky hradí také ubytování a  cestovné veřejnou dopravou (podrobnosti ke stážím, jednotlivým šablonám i k naší kartě stáže a Manuál pro stážistu najdete na webu stáží). V případě potřeby vám také poskytneme další informace v našem infocentru. Přihlašování na stáže probíhá pouze přes webové stránky Stáží ve firmách.

(Pozn. ke změně: Původně měla stáž začít už 15. listopadu, přihlášení stážisté si však mezitím našli práci, proto bylo přihlašování na naši kartu stáže znovu otevřeno a prodlouženo až do 14. listopadu 2013 s termínem zahájení stáže 15.12. 2013!!)

Fond dalšího vzdělávání realizuje projekt Stáže ve firmách - vzdělávání praxí (registrační číslo CZ.1.07/3.1.00/41.0001)

 

 

 

sablona staze pracovnik TIC.pdf

09. říj, 2013 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless