Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Chystáme 5.ročník Svatojánského pochodu pro mateřské školy

Ve spolupráci s MŠ Starý Hrozenkov a MŠ Korytná chystá středisko na 18. června 2009 již 5.ročník Svatojánského pochodu. Jde o celodenní výlet do přírody pro mateřské školy s naučnou stezkou. Letošním tématem je "Život kolem vody".

Ve spolupráci s MŠ Starý Hrozenkov a MŠ Korytná chystá středisko na 18. června 2009 již 5.ročník Svatojánského pochodu. Jde o celodenní výlet do přírody pro mateřské školy s naučnou stezkou. Letošním tématem je "Život kolem vody". V loňském roce probíhala akce v Korytné a letos opět v okolí Starého Hrozenkova a Žítkové. Pochodu se účastní většinou 60-70 účastníků - dětí z MŠ Starý Hrozenkov a Korytná, učitelů, pracovníků střediska, rodičů a dalších dobrovolníků.

Zpráva o SJ pochoduZpráva o SJ pochoduPřiložené soubory

04. čen, 2009 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless