Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

4. ročník Minifestivalu ekozemědělství

25. listopadu 2017 ve Zlíně v Alternativě, kulturním institutu od 13, 00 do 19,00 (20,00) hodin

Připravujeme 4. ročník minifestivalu ekozemědělství, který opět nese podtitul “Ekologické zemědělství v obrazech, slovech a chutích”.

Jako v předchozích ročnících, i letos se ve můžete potkat ve Zlíně osobně se zajímavými  ekozemědělci, výrobci a prodejci biopotravin a dalšími osobami, které jsou činné v této oblasti. Čekají vás celé sobotní odpoledne prezentace, ochutnávky, ale i zajímavé dokumentární filmy.  Promítneme opět i několik zajímavých snímků z  festivalu Life Sciences Film Festival www.lsff.cz, který se koná pravidelně v říjnu v Praze. Ve spolupráci s Harvest Films, z.s.  tak zařazujeme už čtvrtý rokem v rámci naší akce i Ozvěny LSFF. Na přípravě minifestivalu spolupracujeme i s PRO-BIO regionálním centrem Bílé Karpaty.

Zatím už potvrdili účast například: Ekofarma rodiny Šelongovy z Pustějova http://farma-selongovi.webnode.cz, Agrofyto spol. s .r.o. Lidečko www.agrofyto.cz a www.zfarmy.cz; Ekosady Komňa www.biosvestky.cz; Moštárna Hostětín s.r.o. www.mostarna.bio; PRO-BIO obchodní společnost s r.o. Staré Město p. Sněžníkem www.probio.cz, Řeznictví u Kusáků s.r.o. z Ostrožské Nové Vsi www.ukusaku.cz; PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců, z.s. Šumperk www.pro-bio.cz;  Ing. Andrea Hrabalová Bioinstitut, o.p.s. Olomouc www.bioinstitut.cz, studenti Střední  školy zemědělské a přírodovědné z Rožnova pod Radhoštěm www.szesro.cz, Biofarma Juré Lužkovice www.biofarmajure.cz; Přírodní bio pekárna Staňky Elšíkové Vizovice www.prirodnipecivo.cz  Pro ochutnávku připraví tradičně něco z biopotravin i paní Zajíčková, kuchařka Centra Veronica z Hostětína.  Další  ještě upřesňujeme.  

Kromě snímků z festivalu LSFF promítneme také nový film, který vyrobil Bioinstitut, o.p.s. Olomouc, s prezentací švýcarského ekozemědělce Martina Otta,  který pomáhal zakládat ekozemědělství v České republice.

Akci podpořilo Ministerstvo zemědělství, Zlínský kraj a PRO-BIO RC Bílé Karpaty.

Pokud byste chtěli akci podpořit třeba i vy, budeme velmi rádi, když nám dáte vědět.

Vstup je volný, vložné dobrovolné.

Přiložené soubory

Přiložené fotografie

02. lis, 2017 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless