Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Zveme Vás opět na tradiční oblíbený seminář o ekologickém zemědělství do Uherského Hradiště!

Se změnou termínu ekofestivalu TSTTT (Týká Se To Také Tebe) se mění i termín našeho tradičního semináře o ekologickém zemědělství. Proto se letos sejdeme v Uherském Hradišti už 8. června 2013. Opět jsme pro vás připravili řadu zajímavých přednášek a ochutnávek týkajících se ekologického zemědělství. Od 10,00 hodin můžete navštívit ekofarmu Sádky v Kunovicích, kde proběhne komentovaná exkurze pro zájemce. Promítnut bude také velmi zajímavý celovečerní dokument Symfonie půdy jako pozvánka na další ročník festivalu Life Science Film Festival, který už potřetí proběhne na ČZU v Praze. Těšíme se na všechny v sobotu 8. června v 10,00 hodin na Farmě Sádky a od 14,00 hodin v Redutě v centru Uherského Hradiště.

Se změnou termínu ekofestivalu TSTTT (Týká Se To Také Tebe) se mění i termín našeho tradičního semináře pro veřejnost o ekologickém zemědělství. Proto se letos sejdeme v Uherském Hradišti už 8. června 2013. Opět jsme pro vás připravili řadu zajímavých přednášek a ochutnávek týkajících se ekologického zemědělství. Od 10,00 hodin můžete navštívit ekofarmu Sádky v Kunovicích, kde proběhne komentovaná exkurze pro zájemce. Promítnut bude také velmi zajímavý celovečerní dokument Symfonie půdy jako pozvánka na další ročník festivalu Life Science Film Festival, který se už potřetí proběhne na ČZU v Praze. Těšíme se na všechny v sobotu 8. června v 10,00 hodin na Farmě Sádky a od 14,00 hodin v Redutě v centru Uherského Hradiště. Pozvánku najdete v příloze. Další informace o festivalu pak na www.tsttt.cz. Vstup je volný.

Pozvanka_TSTTT_2013.pdf

 

31. kvě, 2013 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless