Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Zase po roce na festival TSTTT

10. června 2017 odpoledne s ekologickým zemědělstvím. V Redutě v Uherském Hradišti od 14,00  hodin.

I letos jsme se s Klubem kultury v Uherském Hradišti (který je pořadatelem ekologického festivalu TSTTT www.tsttt.cz) dohodli, že zajistíme tradiční prezentaci ekologického zemědělství pro veřejnost. Prezentaci realizujeme v rámci festivalu už do devadesátých let. Účastníkům představíme novinky v ekozemědělství i plánované akce v regionu. V rámci Ozvěn festivalu Life Sciences Film Festival www.lsff.cz, opět  promítneme i dokumentární filmy k uvedenému tématu. Filmy z tohoto pražského festivalu jsou vždy velmi zajímavým a oblíbeným doplňkem našich akcí. 

Na naší akci v Uherském Hradišti můžete také ochutnat biopotraviny od několika regionálních producentů nebo nakoupit třeba i publikace zaměřené na ekologické zemědělství. K dispozici budou i informační materiály a katalog Kam pro Bio ve Zlínském kraji a na Hodonínsku.

V rámci festivalu TSTTT pořádá ještě v pátek 9. června Líska z.s. Vsetín společně se svými členy Den pro přírodu v Event centru ve Starém Městě. I na této akci se budeme prezentovat.

Přiložené soubory

06. čen, 2017 · Martin Jemelka

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless