Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Vydány nové turistické vizitky Moravských Kopanic

V červenci 2012 jsme požádali o vydání dvou zcela nových barevných turistických vizitek z Kopanic. První vizitka č. 1935 nese název Moravské Kopanice a druhá vizitka č. 1939 je s další kopaničárskou obcí Vyškovec. Autorem fotografie Starého Hrozenkova na první vizitce je Renata Vaculíková, autorem druhé fotografie na vizitce s krásným západem slunce nad Vyškovcem je Lubomír Pospěch. Děkujeme mu tímto za poskytnutí krásné fotografie zdarma!Turistické vizitky vznikají v rámci projektu www.turisticky-denik.cz. Do zakoupeného deníčku si můžete lepit vizitky z různých míst ČR. Cena jedné vizitky je 12,- kč. Originální deníček pro vizitky je možné zakoupit za 50,- Kč.

V červenci 2012 jsme požádali o vydání dvou zcela nových barevných turistických vizitek z Kopanic.  První vizitka č. 1935 nese název Moravské Kopanice a druhá vizitka č. 1939 je s další kopaničárskou obcí Vyškovec. Autorem fotografie Starého Hrozenkova na první vizitce je Renata Vaculíková, autorem druhé fotografie na vizitce s krásným západem slunce nad Vyškovcem je Lubomír Pospěch. Děkujeme mu tímto za poskytnutí krásné fotografie zdarma!
Turistické vizitky vznikají v rámci projektu www.turisticky-denik.cz. Do zakoupeného deníčku si můžete lepit vizitky z různých míst ČR. Cena jedné vizitky je 12,- kč. Originální deníček pro vizitky je možné zakoupit za 50,- Kč.
 

03. čec, 2012 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless