Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Vydány nové turistické vizitky Moravských Kopanic

V červenci 2012 jsme požádali o vydání dvou zcela nových barevných turistických vizitek z Kopanic. První vizitka č. 1935 nese název Moravské Kopanice a druhá vizitka č. 1939 je s další kopaničárskou obcí Vyškovec. Autorem fotografie Starého Hrozenkova na první vizitce je Renata Vaculíková, autorem druhé fotografie na vizitce s krásným západem slunce nad Vyškovcem je Lubomír Pospěch. Děkujeme mu tímto za poskytnutí krásné fotografie zdarma!Turistické vizitky vznikají v rámci projektu www.turisticky-denik.cz. Do zakoupeného deníčku si můžete lepit vizitky z různých míst ČR. Cena jedné vizitky je 12,- kč. Originální deníček pro vizitky je možné zakoupit za 50,- Kč.

V červenci 2012 jsme požádali o vydání dvou zcela nových barevných turistických vizitek z Kopanic.  První vizitka č. 1935 nese název Moravské Kopanice a druhá vizitka č. 1939 je s další kopaničárskou obcí Vyškovec. Autorem fotografie Starého Hrozenkova na první vizitce je Renata Vaculíková, autorem druhé fotografie na vizitce s krásným západem slunce nad Vyškovcem je Lubomír Pospěch. Děkujeme mu tímto za poskytnutí krásné fotografie zdarma!
Turistické vizitky vznikají v rámci projektu www.turisticky-denik.cz. Do zakoupeného deníčku si můžete lepit vizitky z různých míst ČR. Cena jedné vizitky je 12,- kč. Originální deníček pro vizitky je možné zakoupit za 50,- Kč.
 

03. čec, 2012 · Martin Jemelka

Další v rubrice