Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Vydali jsme brožurku Vzácná květena Moravských Kopanic

Nová brožurka představuje více než 40 vzácných a chráněných rostlin Kopanic

Většina orchidejí už nám s létem odkvétá, pokud však vás vzácná květena Kopanic zajímá a chtěli byste se o ní dovědět něco víc, můžeme vám nabídnout naši novou brožurku, na které jsme pracovali už od loňského roku a kterou jsme letos na jaře vydali. Je pro zájemce k mání u nás na Informačním středisku ve Starém Hrozenkově.

Na 52 stránkách najdete popisky a fotografie více než 40 vzácných rostlin, které u nás na Kopanicích rostou. Protože jsou u nás k vidění většinou v jarních měsících, brožurka je představí i těm, kteří na Kopanice jezdí i v jiných ročních obdobích.

Velké poděkování za spolupráci na brožurce patří botanikům Karlu Fajmonovi, Petře a Michalovi Hájkovým, Tomášovi Figurovi. Dále velmi děkujeme také Studiu dvorek ze Starého Města za grafické zpracování a sazbu a Agentuře NP ze Starého Města za tisk brožury.

Děkujeme i za další doplňující fotografie, které nám chyběly a které jsme získali z databází od některých dalších osob (Milana Staňka, Jana Lepše, Milana Drgáče). Ondrovi Žůrkovi díky za dovoz brožurek z tiskárny.

V neposlední řadě patří poděkování všem, kteří brožurku spolufinancovali: Zlínský kraj, Mikroregion Bílé Karpaty, Obec Vyškovec a obce Starý Hrozenkov, Lopeník, Vápenice. 

Věříme, že milovníkům květin udělá brožurka radost stejně jako nám.

Přiložené fotografie

25. čen, 2024 · IS Kopanice
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless