Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

V srpnu zveme opět na festival Ozvěny Horňácka spojený s bělokarpatským biojarmarkem

K našim oblíbeným letním akcím patří určitě každoroční festival Ozvěny Horńácka ve Velké nad Veličkou, který je spojen i s biojarmarkem a jarmarkem lidových výrobků. Na letošní ročník všechny opět srdečně zveme. Uskuteční se v sobotu 17. srpna 2013.Biojarmark a jarmark lidových výrobků probíhá od 13,00 do 19,00 hodin na velickém náměstí. Samotný festival proběhne na Horňáckém stadionu od 19,00 hodin. Další informace najdete v přiložené pozvánce.

K našim oblíbeným letním akcím patří určitě každoroční festival Ozvěny Horńácka ve Velké nad Veličkou, který je spojen i s biojarmarkem a jarmarkem lidových výrobků. Na letošní ročník všechny opět srdečně zveme. Uskuteční se v sobotu 17. srpna 2013.
Biojarmark a jarmark lidových výrobků probíhá od 13,00 do 19,00 hodin na velickém náměstí. Samotný festival proběhne na Horňáckém stadionu od 19,00 hodin. Další informace najdete v přiložené pozvánce.

 

Plakat Ozveny Hornacka 2013.pdf

 

16. čec, 2013 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless