Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Uspořádali jsme odbornou exkurzi na ekofarmy

10.-12. října 2017 Liberecký kraj, Český ráj

V říjnu jsme uspořádali další třídenní odbornou exkurzi na ekofarmy a k výrobcům biopotravin do Libereckého kraje a Českého ráje.

Zúčastnili se opět hlavně ekozemědělci z našeho regionu a jejich spolupracovníci, a také několik studentů Střední školy zemědělské a přírodovědné z Rožnova pod Radhoštěm. Navštívili jsme 5 ekofarem (Ekofarmu U Kotyků v Roztokách u Jilemnice www.ukotyku.cz; Farmu Filoun V Plavech  www.farmafiloun.cz;, Kozí farmu Pěnčín www.farmapencin.cz a www.vapen.cz; Ekofarmu a moštovnu pana Filipa Marka v obci Všeň-Mokrý a  po cestě domů ještě Farmu Košík na Nymbursku  www.farmakosik.cz). Zavítali jsme také k jednomu výrobci  biopotravin (KITL s.r.o. v Jablonci nad Nisou  www.kitl.cz - výrobce medicinálních vín, sirupů a medoviny- část produkce má v bio kvalitě).

Opět jsme navázali nové kontakty a načerpali inspiraci. Všude nás velmi mile přijali, provedli  a pohostili. Moc všem děkujeme! 

V rámci doprovodného programu jsme měli ještě zajímavou večerní prezentaci o přírodě  a zajímavostech Českého ráje s přírodovědcem, fotografem, spisovatelem a dříve i pracovníkem Správy CHKO Český ráj  RNDr. Zdeňkem Mrkáčkem.

Exkurzi podpořilo Ministerstvo zemědělství a PRO-BIO RC Bílé Karpaty. Děkujeme za podporu. 

Část nákladů si účastníci sami hradili z vložného.

02. lis, 2017 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless