Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Školení pro ekozemědělce v prvním čtvrtletí 2009

Informační středisko v rámci schváleného projektu "Vzdělávání v ekologickém zemědělství" bude pro ekozemědělce připravovat v roce 2009 a 2010 několik vzdělávacích akcí.

Informační středisko v rámci schváleného projektu "Vzdělávání v ekologickém zemědělství" bude pro ekozemědělce připravovat v roce 2009 a 2010 několik vzdělávacích akcí. První praktické školení se konalo 27.ledna 2009 ve Slavičíně na téma "Cross-compliance na ekofarmě".

Další plánovaná praktická školení v nejbližším období:

1) 17. února 2009  ve Slavičíně  "Portál farmáře na internetu - možnosti vedení evidence pozemků, zvířat a hnojení v ekologickém zemědělství.

2) 26. února 2009 ve Slavičíně "Cross-compliance na ekofarmě"

3) 17. března 2009 ve Slavičíně "Cross-compliance na ekofarmě"

Všechna školení probíhají v počítačové učebně Nadace Jana Pivečky ve Slavičíně. Začátky v 10,00 hodin. Projekt "Vzdělávání v ekologickém zemědělství" byl schválen k podpoře v rámci Programu rozvoje venkova. Jde o vzdělávaní pro malé skupiny zemědělců do 20 osob s aktivačními prvky výuky (praktická školení).

Na akce je nutné se přihlásit předem, kvůli omezenému počtu míst v počítačové učebně.

tel. 572 696 323, iskopanice@razdva.cz

28. led, 2009 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless