Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Seminář o ekologickém zemědělství na TSTTT

Jedním z doprovodných programů mezinárodního festivalu filmů s ekologickou tématikou TSTTT (Týká Se To Také Tebe) je pravidelně i seminář pro veřejnost o ekologickém zemědělství. Již několik let ho pořádá Informační středisko ze Starého Hrozenkova.

Jedním z doprovodných programů mezinárodního festivalu filmů s ekologickou tématikou TSTTT (Týká Se To Také Tebe) je pravidelně i seminář pro veřejnost o ekologickém zemědělství. Již několik let ho pořádá Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. ze Starého Hrozenkova společně s dalšími subjekty. Na semináři představujeme různé akuality a zajímavosti z ekologického zemědělství, ekofarmy, zpracovatele i zajímavé projekty. Součástí akce je vždy také bohatá ochutnávka biopotravin. Seminář navštíví každoročně kolem 80 osob. Letošní festival se koná ve dnech  24.-30.11.2008 v Uherském Hradišti. Seminář o ekologickém zemědělství připravujeme na sobotu 29.listopadu.  Bude probíhat v Klubu kultury od 14,00 hodin.  Zveme srdečně všechny zájemce.

Program TSTTT 2008Program TSTTT 2008


Přiložené soubory

15. říj, 2008 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless