Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Připravuje se publikace o kopanickém nářečí

Informační středisko ve spolupráci s několika místními obyvateli připravuje publikaci, která by měla pojednávat o kopanickém nářečí (mluvě). Měla by obsahovat různé historky, vzpomínky, příběhy, povídky, pranostiky, pověry, a další zajímavosti z Kopanic. Bude psána převážně v kopanickém nářečí. Uvítáme zajímavé příspěvky do této publikace od místních obyvatel a rodáků.

Informační středisko ve spolupráci s několika místními obyvateli připravuje publikaci, která by měla pojednávat o kopanickém nářečí (mluvě). Měla by obsahovat různé historky, vzpomínky, příběhy, povídky, pranostiky, pověry, a další zajímavosti z Kopanic. Nejlépe takové, které ještě nebyly publikovány jinde. Bude psána převážně v kopanickém nářečí. Uvítáme zajímavé příspěvky do této publikace od místních obyvatel a rodáků. Pokud tedy máte  (vy, případně vaši rodiče, prarodiče, příbuzní), nějaký pěkný či zajímavý příběh ze života na Kopanicích, vzpomínku nebo povídku či básničku, o něž byste se chtěli podělit s ostatními, budeme velmi rádi, když je sepíšete a zašlete nám je e-mailem nebo poštou na středisko, případně doručíte osobně. Příspěvky by měly být psány kopanicky,  s úpravami můžeme případně pomoci. Vybrané příspěvky budou zveřejněny v připravované publikaci. Spoluautorům můžeme nabídnout po vydání výtisk zdarma. K publikaci by mělo být připraveno a vydáno i CD se zvukovou nahrávkou některých materiálů. Sběr příspěvků pro publikaci jsme zahájili v loňském roce a chtěli bychom jej dokončit během ledna či února 2010. Na publikaci nám přispěla Poštovní spořitelna, příspěvek však nestačí na pokrytí veškerých nákladů spojených s vydáním publikace, proto uvítáme také sponzory, kteří by měli zájem vydání publikace podpořit. 

06. led, 2010 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless