Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Prezentace ekozemědělství v měsíci červnu

V červnu zajišťujeme prezentace ekozemědělství na festivalu TSTTT v Uherském Hradišti, na hradě v Malenovicích a v Uherském Brodě.  

I letos se koná v Uherském Hradišti ekofestival TSTTT www.tsttt.cz. Už 41. ročník. My v rámci této akce budeme opět prezentovat ekologické zemědělství, a to v sobotu 11.6. od 14,00 hodin v komorním sále Reduty. Prezentace nese název Odpoledne s ekologických zemědělstvím. Tentokrát jsme program zjednodušili a zkrátili oproti předchozím ročníkům, přesto vás čekají 2 zajímavé filmy, prezentace a ochutnávky. 

Další akcí, kde v červnu představíme ekozemědělství i naši organizaci, je Den pro přirodu na hradě v Malenovicích  v pátek 10. června, který zde pořádá Líska z.s. Vsetín s dalšími organizacemi.

A aby toho nebylo o druhém červnovém víkendu málo, v neděli 12. června jsme přijali pozvání na Bílokarpatské slavnosti do Uherského Brodu, kde nás také najdete na stánku.

 Pozvánky na akce najdete v příloze.

 

 

Přiložené soubory

02. čen, 2016 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless