Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Předvánoční výtvarná dílna ve školce -malování na sklo

Informační středisko a MŠ Starý Hrozenkov připravili společně již šestou výtvarnou a tvořivou předvánoční dílnu pro děti rodiče a přátele školky.

Informační středisko a MŠ Starý Hrozenkov připravili společně již šestou předvánoční výtvarnou a tvořivou dílnu pro děti, rodiče a přátele školky. Konala se 2. prosince 2008 v podvečer v prostorách MŠ. Letos nám opět přijela na pomoc Radka Benešová, výtvarnice z Domu dětí a mládeže z Uherského Brodu. Pod jejím vedením jsme malovali na kulatá sklíčka a vytvářeli jsme si vánoční ozdoby tzv. "falešné viráže". Pokud se chcete podívat, jak se nám dílo dařilo, podívejte se do fotogalerie na našich stránkách.
03. pro, 2008 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless