Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Oslavy 65. výročí letecké bitvy nad Bílými Karpaty

Ve dnech 29.8. a 30.8. se budou konat na několika místech v okolí vzpomínkové akce k 65. výročí letecké bitvy, která proběhla v srpnu 1944. Jedním z míst, kde boje probíhaly, je také obec Vyškovec.

Ve dnech 29.8. a 30.8. se budou konat na několika místech v okolí vzpomínkové akce k 65. výročí letecké bitvy, která proběhla v srpnu 1944. Jedním z míst, kde boje probíhaly, je také obec Vyškovec. Zde proběhne v  neděli 30.8. kladení věnců. Podrobnosti o akcích k tomuto výročí najdete zde.
19. srp, 2009 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless