Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Opět máme otevřeno a v nabídce nová kniha

Od 3. 12. 2020 máme znovu otevřeno. Právě vyšla nová kniha pana Jana Rapanta

Od 22. října 2020 až do 2. prosince 2020 jsme měli z důvodu nařízení vlády zavřeno.

Od 3. prosince máme znovu otevřeno a rádi se s vámi zase potkáme. 

Můžete si u nás koupit třeba i něco hezkého pod stromeček. Máme spoustu pěkných knížek i jednu horkou novinku –práve vyšla nová autobiografická kniha pana Jana Rapanta nazvaná “Janko Rapant primáš ze Žítkovej”. Určitě potěší rodáky i příznivce Kopanic a folkloru. Prodáváme ji za 200,- Kč. Zasíláme případně i na dobírku. 

Máme i další knížky o přírodě, regionu, zahradničení, ekologickém zemědělství, včelaření, regionální i jiné kuchařky, ...

Najde se tu i něco pro děti. Určitě si vyberete.

 

Ještě malá prosba: Víte, že pokud nakupujete na internetu, můžete nás podpořit přes portál www.givt.cz Když se do vámi vybraného e-shopu připojíte přes tento portál, určité procento z vašeho nákupu pak obchod prosřednictvím provozovatele portálu zašle na náš účet. Vás to nic nestojí a nám to moc pomůže, zvláště v této složité době, kdy i nám finance na provoz scházejí. 

Je to jednoduché. Na webu  www.givt.cz je nahoře modrá lišta. V ní vyberete obchod, ve kterém se chystáte nakupovat a vedle vyberete naši organizaci, nakonec zmáčknete tlačítko “zahájit nákup” a už budete přesměrováni do e-shopu. Můžete nakupovat anonymně, nebo se zaregistrovat.

 

Pokud byste nás chtěli podpořit přímo, můžete využít pro dary číslo účtu 247 249 887/0300. Dar můžete zaslat i prostřednictvím platební brány na našem webu. Rádi vám zašleme i darovací smlouvu na vaše příspěvky, abyste si mohli případně odpočítat z daní. Moc vám děkujeme.  

Přiložené fotografie

04. pro, 2020 · IS Kopanice

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless