Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Nové cédéčko Čečery již je na světě

Společně s ženským sborem Čečera ze Starého Hrozenkova jsme na konci roku vydali společně první samostatné CD tohoto sboru. Máte-li rádi lidové písně z Kopanic a blízkého okolí, najdete je na tomto nosiči, který má téměř 66 minut nahrávek. Čečera zpívá za doprovodu harmoniky (vedoucí sboru - Marcely Trtkové) a také hostů: HM Ženičky a HM Mináríků Petra Holáska. Je k dispozici u nás na středisku. Hudební režii zajistil Radek Peřestý z Bojkovic.

Společně s ženským sborem Čečera ze Starého Hrozenkova jsme na konci roku vydali společně první samostatné CD tohoto sboru.
Máte-li rádi  lidové písně z Kopanic a blízkého okolí, najdete je na tomto nosiči, který má téměř 66 minut nahrávek. Čečera zpívá za doprovodu harmoniky (vedoucí sboru - Marcely Trtkové) a také hostů: HM Ženičky a HM Mináríků Petra Holáska. Je k dispozici u nás na středisku. Hudební režii zajistil Radek Peřestý z Bojkovic.

18. led, 2012 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless