Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Nová kniha paní Gazdové rozené Kročilové

"Halabala rýkánky" - pod tímto názvem se skrývá nová kniha básniček z Kopanic a v kopanickém nářečí, kterou připravila paní Marie Gazdová, rozená Kročilová. Autorka pochází z Vyškovce. Možná jste se setkali už s její první knihou "Kopanice spomjénkami šperkované", která vyšla v roce 2003. Novou knihu si můžete zakoupit i u nás na Informačním středisku za 150,- Kč.

"Halabala rýkánky" - pod tímto názvem se skrývá nová kniha básniček z Kopanic a v kopanickém nářečí, kterou připravila paní Marie Gazdová, rozená Kročilová. Autorka pochází z Vyškovce. Možná jste se setkali už s její první knihou "Kopanice spomjénkami šperkované", která vyšla v roce 2003. Básničky v první knize doprovázely fotografie Pavla Bezděčky. Pro druhou publikaci pořídila fotografie paní Věra Nepovímová. Knihu si můžete zakoupit i u nás na Informačním středisku za 150,- Kč.

Připojujeme malou ukázku z nové knihy :

Halabala
(Marie Gazdová rozená Kročilová, 2009)

Halabala rýkánky
něostanů u bránky
určené sů pre rodzinu
aj pre známé ostanů
gdovjé gdze sa dostanů
písané sů pre radosc
pozdraveňjé vám chcem dac
pojce si ích prečítac

10. lis, 2009 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless