Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Nabídka ovocných stromků od ekologického ovocnáře Radima Peška z Bojkovic.

Pro podzim 2008 připravil Radim Pešek z Bojkovic nabídkový list ovocných stromků. Na seznamu najdete jak staré krajové odrůdy, tak i netradiční druhy ovoce a ovoce pocházející z cizích zemí.Stromky je možné vyzvednout si přímo v Bojkovicích, nebo si je nechat zaslat zásilkovou službou.

Pro podzim 2008 připravil Radim Pešek z Bojkovic nabídkový list ovocných stromků. Na seznamu najdete jak staré krajové odrůdy, tak i netradiční druhy ovoce a ovoce pocházející z cizích zemí.
Stromky je možné vyzvednout si přímo v Bojkovicích, nebo si je nechat zaslat zásilkovou službou.
Další informace získáte v přiloženém katalogu, nebo na webových stránkách www.stareodrudy.org .

Nabídka ovocných stromků R. Pešek 2008Nabídka ovocných stromků R. Pešek 2008


Přiložené soubory

24. zář, 2008 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless