Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Nabídka praxe na infocentru

Přihlašování do 3. září 2018. Délka praxe: 160 hodin (1-2 měsíce).

Pokud byste si chtěli vyzkoušet práci u nás na infocentru ve Starém Hrozenkově, můžete se ještě do 3.září 2018 přihlásit na praxi (celkem 160 hodin,1-2 měsíce).
Praxe bude opět realizována v rámci projektu Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti.

Realizátorem projektu je Fond dalšího vzdělávání.
Přihlašování na praxi probíhá přes portál www.vzdelavanipraxi.cz.

Zde najdete po bezplatné nezávazné registraci další pravidla (manuál), podmínky i šablonu stáže Pracovník turistického informačního centra. Číslo nabídky naší praxe 22194. Vhodné zejména pro nezaměstnané, absolventy, maminky po mateřské a další zájemce. Bohužel se nemohou hlásit studenti ani OSVČ. Je požadováno minimálně středoškolské vzdělání. Zájemcům hradí FDV náklady na cestovné, případně i ubytování. Další podrobnosti najdete níže v přiloženém letáčku a v manuálu pro účastníky projektu.

Přiložené soubory

24. dub, 2018 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless