Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Levandulová farma ve Strání opět otevře veřejnosti

          8. července 2023 Strání od 10,00 do 16,00 hodin

Ve Strání na Levandulové farmě se 8. července 2023 opět koná Den otevřených dveří i s programem a to od 10,00 do 16,00 hodin.

Čekají vás ochutnávky, povídaní o levanduli, bylinkách a ekologickém zemědělství, ukázky zpracování bio levandule, dobroty z domácí slovácké kuchyně, cimbálová muzika i program pro děti. Možnost nákupu produktů ekofarmy. Literatura i propagační materiály k ekologcikému zemědělství. Další podrobnosti k programu najdete v přiložené pozvánce.

Těšíme se na viděnou.

My také pomáháme při organizaci a propagaci akce.

Akci podpořili Zlínský kraj, KEZ o.p.s. Chrudim, Obec Strání a Obec Horní Němčí. 

Vstup je volný.

Přiložené soubory

Přiložené fotografie

21. čen, 2023 · IS Kopanice
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless