Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Již první dárci přispěli na připravovanou publikaci o krojích a výšivkách Moravských Kopanic

Před časem jsme na našem webu publikovali výzvu s prosbou o podpoření připravované publikace o krojích a tradičních výšivkách Moravských Kopanic. Zatím probíhá sběr materiálu pro knihu. Bohužel se nám nepodařilo zajistit podporu na publikaci z dotací nebo grantů, hledáme tedy podporu u vás, individuálních dárců, firem a organizací. Na výzvu zareagovalo již několik subjektů a zaslali nebo přinesli osobně příspěvky na publikaci. Tímto jim velmi děkujeme! Moc si této podpory ceníme.Níže najdete dárce, kteří již na publikaci o krojích a výšivkách Kopanic přispěli. Miroslav Šuránek z Hluku (RS Žítková) 10.000,- KčLudmila Gabrhelová ze Starého Hrozenkova (Botexa) 2.000,- KčObec Vápenice 3.000,- KčObec Vyškovec 2.000,- KčObec Starý Hrozenkov předběžně příslib příspěvkuPokud byste také rádi podpořili připravovanou publikaci (případně i jiné aktivity naší organizace), můžete nás kontaktovat osobně, telefonicky nebo e-mailem, případně zaslat příspěvek na náš účet u Poštovní spořitelny 247 249 887/0300. Dar je možné poslat i přes platební bránu darujme.cz, která je na našem webu (vlevo nahoře). Na poskytnutý příspěvek vám rádi vystavíme darovací smlouvu. Předem vám děkujeme za vaši ochotu.

Před časem jsme na našem webu publikovali výzvu s prosbou o podpoření připravované publikace o krojích a tradičních výšivkách Moravských Kopanic. Zatím probíhá sběr materiálu pro knihu. Bohužel se nám nepodařilo zajistit podporu na publikaci z dotací nebo grantů, hledáme tedy podporu u vás, individuálních dárců, firem a organizací. Na výzvu zareagovalo již několik subjektů a zaslali nebo přinesli osobně příspěvky na publikaci. Tímto jim velmi děkujeme! Moc si této podpory ceníme.

Níže najdete dárce, kteří již na publikaci o krojích a výšivkách Kopanic přispěli. 

Miroslav Šuránek z Hluku (RS Žítková) 10.000,- Kč
Ludmila Gabrhelová ze Starého Hrozenkova (Botexa) 2.000,- Kč
Obec Vápenice 3.000,- Kč
Obec Vyškovec  2.000,- Kč
Obec Starý Hrozenkov  předběžně příslib příspěvku

Pokud byste také rádi podpořili připravovanou publikaci (případně i jiné aktivity naší organizace), můžete nás kontaktovat osobně, telefonicky nebo e-mailem, případně zaslat příspěvek na náš účet u Poštovní spořitelny 247 249 887/0300. Dar je možné poslat i přes platební bránu darujme.cz, která je na našem webu (vlevo nahoře). Dostanete se na ni také jednoduše tlačítkem níže

 

Na poskytnutý příspěvek vám rádi vystavíme darovací smlouvu. Předem vám děkujeme za vaši ochotu.

03. čec, 2013 · Martin Jemelka

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless