Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Horsemanship s Václavem Bořánkem

Ve dnech 5. a 6. června jsme se spolupodíleli na pořádání kurzu Horsemanship s Václavem Bořánkem na Ranči pod Černým v Halenkově.

Ve dnech 5.a 6. června 2010 jsme se spolupodíleli na pořádání dvoudenního kurzu "Horsemanship s Václavem Bořánkem" na Ranči pod Černým v Halenkově. Seminář byl určen hlavně chovatelům koní, mohli se zúčastnit ale i ostatní  zájemci. Někteří z účastníků si přivezli i vlastní koně, aby s nimi mohli absolvovat praktické ukázky.  Už v loňském roce jsme uspořádali na podobné téma seminář v Komni  s panem Špatným, pro velký zájem jsme naplánovali další podobný kurz i na tento rok. Zjistili jsme, že podobný záměr mají i manželé Kocurkovi z ekologické farmy z Halenkova, proto jsme spojili síly a prostředky a společně uspořádali další seminář horsemanshipu u nich na ekofarmě. Určitě nelitujeme, pan Bořánek má nesmírně bohaté zkušenosti s prací s koňmi a je vynikající lektor.

Pokud se o této metodě komunikace a vytváření partnerství člověka a koně chcete dozvědět víc, navštivte přímo stránky lektora semináře www.horsemanship.cz
Pokud se chcete podívat na fotografie z akce, najdete je v naší fotogalerii.
Akci spolufinancovalo Ministerstvo pro místní rozvoj.
16. čen, 2010 · Martin Jemelka

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless