Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Hledáme sponzory a dárce pro nově připravovanou publikaci o výšivkách a krojích Kopanic

Máte rádi kopanické výšivky a kroje? Myslíte, že je užitečné zachovat jejich bohatství a dědictví našich předků pro další generace? Publikaci o krojích a výšivkách Kopanic začaly připravovat paní Eliška Křižková starší a Marcela Trtková - vedoucí ŽS Čečera. Byli jsme požádáni o pomoc při vydání této publikace. V současné době se pokoušíme hledat finanční zdroje na tuto knihu. Pokud byste se chtěli podílet na jejím financování, budeme velmi rádi, když se nám ozvete. Je možné poslat případné dary i přímo přes platební bránu na našem webu DARUJME.CZ. Za všechny příspěvky v jakékoliv výši vám budeme velmi vděčni. Čím dříve se nám podaří prostředky shromáždit, tím dříve budeme moci tuto zajímavou publikaci vydat. Její součástí by mělo být také CD s fotografiemi některých výšivek. Čím více prostředků získáme, tím si budeme moci dovolit kvalitnější a obsáhlejší publikaci. Na případné dary můžeme vystavit i darovací smlouvu, kterou je možné následně případně zohlednit i v daňovém přiznání.

Máte rádi kopanické výšivky a kroje? Myslíte, že je užitečné zachovat jejich bohatství pro další generace? Publikaci o krojích a výšivkách Kopanic začaly připravovat paní Eliška Křižková starší a Marcela Trtková - vedoucí ŽS Čečera. Byli jsme požádáni o pomoc při vydání této publikace. V současné době se pokoušíme hledat finanční zdroje na tuto knihu. Pokud byste se chtěli podílet na jejím financování, budeme velmi rádi, když se nám ozvete. Je možné poslat případné dary i přímo přes platební bránu na našem webu DARUJME.CZ. Za všechny příspěvky v jakékoliv výši vám budeme velmi vděčni. Čím dříve se nám podaří prostředky shromáždit, tím dříve budeme moci tuto zajímavou publikaci vydat. Její součástí by mělo být také CD s fotografiemi některých výšivek. Čím více prostředků získáme, tím si budeme moci dovolit kvalitnější a obsáhlejší publikaci. Na případné dary můžeme vystavit i darovací smlouvu, kterou je možné následně případně zohlednit  i v daňovém přiznání.
 

23. lis, 2012 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless