Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Exkurze do Pivečkova lesoparku

Informační středisko společně s MŠ Starý Hrozenkov připravují na úterý 7. října 2008 exkurzi do Pivečkova lesoparku ve Slavičíně.

Informační středisko společně s MŠ Starý Hrozenkov připravují na úterý 7. října 2008 exkurzi do Pivečkova lesoparku ve Slavičíně. Lesopark je příjemným odpočinkovým místem, oblíbeným zejména rodinami s dětmi, protože je v okrajové klidné části města a plný zajímavých dřevěných plastik.
Exkurze bude doplněna také o návštěvu Nadace Jana Pivečky a bude zakončena pohádkou.
Výlet byl původně plánován na 2. října, kvůli nepříznivému počasí jsme akci přeložili na pozdější termín.

Lesopark ve Slavičíně nechala zbudovat obuvnická rodina Pivečků již v roce 1940. Po válce však došlo k zestátnění rodinného majetku a park postupně chátral. V devadesátých letech se vrátil do vlasti ze zahraničí Jan Pivečka, založil zde nadaci a postupně začal i s dalšími  dobrovolníky lesopark čistit a rekonstruovat. Dnes opět slouží veřejnosti jako příjemná odpočinková zóna.
03. říj, 2008 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless