Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Den otevřených dveří na ekofarmě tentokrát ve Vlachovicích-Vrběticích

Série Dnů otevřených dveří na ekofarmách ve Zlínském kraji pokračuje - další akce se koná v pátek 2. listopadu 2012 ve Vrběticích na ekofarmě Ing. Pavla Šeligy. Zabývá se chovem ovcí Romney Marsh a masného skotu Aberdeen Angus. Součástí akce budou například i ukázky ručního a strojového zpracování vlny, ukázky mechanizace. Uskuteční se zde také Trh plemenných beránků plemene Romney Marsh, který pořádá Svaz ovcí a koz v ČR. Vstup volný! Večer zahraje i CM Slavičan.

Série Dnů otevřených dveří na ekofarmách ve Zlínském kraji pokračuje - další akce se koná v pátek 2. listopadu 2012 ve Vrběticích na ekofarmě Ing. Pavla Šeligy. Zabývá se chovem ovcí Romney Marsh a masného skotu Aberdeen Angus. Součástí akce budou například i ukázky ručního a strojového zpracování vlny, ukázky mechanizace. Uskuteční se zde také Trh plemenných beránků plemene Romney Marsh, který pořádá Svaz ovcí a koz v ČR.
 Vstup volný! Večer zahraje i CM Slavičan.

Pozvanka_Seliga.pdf

22. říj, 2012 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless