Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Další školení k Portálu farmáře pro ekologické zemědělce

Pro velký zájem pořádáme i v letošním roce několik školení pro ekologické zemědělce k Portálu farmáře na internetu, který je významným zdrojem dat a evidencí pro zemědělce. Další školení budou probíhat ve dnech 17. a 18. února opět v počítačové učebně Nadace Jana Pivečky ve Slavičíně.

Pro velký zájem pořádáme i v letošním roce několik školení pro ekologické zemědělce k Portálu farmáře na internetu, který je významným zdrojem dat a evidencí pro zemědělce. Další školení budou probíhat ve dnech 17. a 18. února 2010 opět v počítačové učebně Nadace Jana Pivečky ve Slavičíně. Dopolední kurzy jsou určeny začátečníkům, odpolední pokročilým. Hlavním školitelem je přímo jeden ze zakladatelů a  tvůrců Portálu farmáře - Ing. Josef Vrzáň. Další informace o akci na tel. 572 696 323.
05. úno, 2010 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless