Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Další plánované vzdělávací akce střediska v měsíci listopadu

Na podzimní a zimní měsíce opět plánujeme několik vzdělávacích akcí se zaměřením na ekologické zemědělství - pro zemědělce, ovocnáře i širokou veřejnost.

Na podzimní a zimní měsíce opět plánujeme několik vzdělávacích akcí se zaměřením na ekologické zemědělství - pro zemědělce, ovocnáře i širokou veřejnost.
1) Na 15. listopadu 2010 připravujeme pro ekologické zemědělce pro velký zájem další školení k Portálu farmáře. Opět se bude konat v počítačové učebně ve Slavičíně. Školení s tímto zaměřením už jsme od roku 2008 uspořádali celou řadu. Portál se však neustále mění a přibývají nové a nové funkce, proto jsou školení stále aktuální a žádaná. Pozvánka v příloze. Termín 15.11. je však již beznadějně plný, pro další zájemce budeme pořádat ještě náhradní termíny!

Pozvánka školení Portál farmářePozvánka školení Portál farmáře


2) 27.listopadu 2010 se od 14,00 hodin v Klubu kultury v Uherském Hradišti  pořádáme tradiční seminář v rámci festivalu TSTTT pro širokou veřejnost  nazvaný Aktuality a zajímavosti  z ekologického zemědělství. Pozvánku brzy dokončíme a zveřejníme ji na webu.3) 29. listopadu 2010 pořádáme od 10,00 hodin v Hostětíně seminář pro ekologické ovocnáře. Je zaměřen zejména na rezistenci různých odrůd ovoce. Pozvánka v příloze.

Pozvánka seminář ovocnáři 2010Pozvánka seminář ovocnáři 2010
Přiložené soubory

03. lis, 2010 · Martin Jemelka

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless