Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Další nabidka praxe v našem infocentru

V rozsahu 160 hodin v roce 2019 (únor/březen)

Pokud byste si chtěli v příštím roce vyzkoušet práci u nás na infocentru ve Starém Hrozenkově, můžete se do 27. prosince  2018 opět hlásit na praxi  k nám (celkem 160 hodin,1-2 měsíce). Praxe bude opět realizována v rámci projektu Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti.

Realizátorem projektu je Fond dalšího vzdělávání.
Přihlašování na praxi probíhá přes portál www.vzdelavanipraxi.cz.

Na portálu najdete po bezplatné nezávazné registraci další pravidla (manuál), podmínky i šablonu stáže Pracovník turistického informačního centra. Číslo nabídky naší praxe 23024. Vhodné zejména pro nezaměstnané, absolventy, maminky po mateřské v evidenci ÚP a další zájemce. Osoby nad 50 let mohou být i zaměstnané. Bohužel se nemohou hlásit studenti, důchodci ani OSVČ. Je požadováno minimálně středoškolské vzdělání. Zájemcům hradí FDV náklady na cestovné, případně i ubytování. Získáte také řadu zajímavých zkušeností, naučíte se nové věci, poznáte nové lidi a po ukončení praxe i certifikát. Další podrobnosti najdete níže v přiloženém letáčku a v manuálu pro účastníky projektu nebo v šabloně praxe. Můžete se případně ozvat telefonicky i či mailem a  vysvětlíme podrobnosti. Těšíme se na vás.

Přiložené soubory

06. pro, 2018 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless