Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Další den otevřených dveří proběhl na ekofarmě v Lidečku

13. října 2018  AGROFYTO Lidečko

V roce 2018 jsme se podíleli na pořádání tří dnů otevřených dveří na ekofarmách a u výrobců biopotravin. První akce proběhla v srpnu v Ekosadech v Komni, druhá v polovině září na Češkově mlýně v Jarcové a třetí 13. října Ve společnosti AGROFYTO spol. s r.o. v Lidečku. 

Všem farmám a výrobcům patří veké poděkování za skvělou přípravu a spolupráci. Děkujeme i Ministerstvu zemědělství za podporu. Také díky všem pomocníkům a dobrovolníkům za velkou pomoc.  A díky všem návštavníkům, kteří na tyto naše akce zavítali.  Další informace si můžete přečíst v tiskové zprávě.

Přiložené soubory

01. lis, 2018 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless