Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Chystáme se na zajímavý filmový festival LSFF do Prahy

Letos v říjnu navštívíme čtvrtý ročník mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Life Sciences Film Festival v Praze, který se koná na České zemědělské univerzitě ve dnech 13.-17. 10. 2014. Jde o festival filmů s tématikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje. jeho pořadateli jsou Harvest Films o.s. a ČZU. Se sdružením Harvest Films spolupracujeme už od roku 2012. Díky této spolupráci jsme měli možnost i u nás v regionu vidět některé krásné festivalové dokumenty zaměřené na ekologické zemědělství. Většinou zástupci sdružení jezdili prezentovat festival i festivalové snímky k nám do regionu. Díky projektu, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí máme letos možnost prezentovat se na festivalu i my a naši regionální bio producenti. Těšíme se tedy do Prahy! Pokud máte možnost, navštivte i vy tuto velmi zajímavou akci. Určitě to i letos bude stát za to! Podrobnosti najdete na webu festivalu www.lsff.cz.

Letos v říjnu navštívíme čtvrtý ročník mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Life Sciences Film Festival v Praze, který se koná na České zemědělské univerzitě ve dnech  13.-17. 10. 2014. Jde o festival filmů s tématikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje. jeho pořadateli jsou Harvest Films o.s. a ČZU. Se sdružením Harvest Films spolupracujeme už od roku 2012. Díky této spolupráci jsme měli možnost i u nás v regionu vidět některé krásné festivalové dokumenty zaměřené na ekologické zemědělství. Většinou zástupci sdružení jezdili prezentovat festival i festivalové snímky k nám do regionu. Díky projektu, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí máme letos možnost prezentovat se na festivalu i my  a naši regionální bio producenti. Těšíme se tedy do Prahy! Pokud máte možnost, navštivte i vy tuto velmi zajímavou akci. Určitě to i letos bude stát za to! Podrobnosti najdete na webu festivalu www.lsff.cz.  

 

10. říj, 2014 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless