Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Bělokarpatské biodožínky s biojarmarkem

Tradiční bělokarpatské biodožínky s biojarmarkem se uskuteční opět ve Velké nad Veličkou 23. srpna 2008 v rámci festivalu Ozvěny Horňácka.

Tradiční bělokarpatské biodožínky s biojarmarkem se uskuteční opět ve Velké nad Veličkou v sobotu 23. srpna 2008 v rámci folklórního festivalu Ozvěny Horňácka. Informační středisko ze Starého Hrozenkova se již od roku 2002 podílí na organizaci biojarmarku, který probíhá na velickém náměstí zpravidla vždy od 13,00 do 19,00 hodin. Představují se zde na stáncích ekologičtí zemědělci, zpracovatelé, prodejci biopotravin a neziskové organizace s environmentálním zaměřením. Obcí prochází i krojovaný průvod. Na odpolední program navazují potom večer v přírodním amfiteátru prezentace folklórních  souborů a sdružení.  Program  akce naleznete v přiloženém souboru.

Ozvěny Horňácka a biodožínky 2008 Pozvánka Ozvěny Horňácka

07. čec, 2008 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless