Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Významné ocenění pro nejlepšího ekologického zemědělce svazu PRO-BIO putuje do Lukova na Zlínsko

Na Bioakademii v Lednici bylo dne 30. června 2011 uděleno velmi významné ocenění pro nejlepšího ekozemědělce PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců za rok 2011. Získal ho pan Josef Košař z Lukova, který se svojí rodinou pěstuje již řadu let na svém hospodářství výtečnou a kvalitní bio zeleninu.

Na Bioakademii v Lednici bylo dne 30. června 2011 uděleno velmi významné ocenění nejlepšímu ekozemědělci PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců. Jsme velmi rádi, že ho získal  v celorepublikové konkurenci právě pan Josef Košař z Lukova, který se svojí rodinou pěstuje  již řadu let na Zlínsku výtečnou a kvalitní bio zeleninu. Známe ho řadu let jako pracovitého a skromného člověka, který velmi dbá na vysokou kvalitu své produkce, osobní a pozitivní přístup k zákazníkům i  svým kolegům, a který dělá již dlouhá léta čest našemu ekologickému zemědělství. Pan Košař si toto ocenění rozhodně zaslouží a my mu k němu srdečně blahopřejeme!!!

...............................................

Aktuality v EZ:

Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce.

Supported by a grant from Switzerland through the Weiss Contribution to the enlarged European Union.

Administraci programu zajišťuje Nadace Partnerství. Další informace o programu na www.nadacepartnerstvi.cz a www.swiss-contribution.cz

 


 

 

07. čec, 2011 · IS Kopanice

Další v rubrice