Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Ve Zlínském kraji připravujeme na několika ekologických farmách Dny otevřených dveří

Na měsíce srpen a září připravujeme ve Zlínském kraji několik osvětových akcí pro širokou veřejnost zaměřených na propagaci ekologického zemědělství a biopotravin i regionálních ekologických zemědělců. Akce proběhnou pod názvem Dny otevřených dveří a v rámci nich bude možné navštívit několik regionálních ekofarem či výrobců biopotravin.25. srpna 2012 se pro veřejnost otevřou brány ekofarmy manželů Kocurkových - akce proběhne na jejich Janovské kolibě u Hovězí na Vsetínsku, kde chovají ovce, koně a krávy a provozují agroturistiku. Další Dny otevřených dveří plánujeme na biofarmě s produkcí mléka a mléčných výrobků u Miroslava Horuta v Rožnově pod Radhoštěm 22. září, týden nato pak v Lužkovicích u Zlína přivítají návštěvníky na Biofarmě Juré v neděli 30. září. Zde manželé Vránovi chovají masný skot, ovce, pěstují a zpracovávají ovoce a další plodiny, mají bohaté zkušenosti i s agroturistikou. Pozvánky na akce jsou v přípravě. Zveřejníme je na našich stránkách v brzké době. Další akce jsou ještě v jednání. Realizujeme je v rámci projektu Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji, který je podpořený z Programu švýcarsko-české spolupráce.

Na měsíce srpen a září připravujeme ve Zlínském kraji několik osvětových akcí pro širokou veřejnost zaměřených na propagaci ekologického zemědělství a biopotravin i regionálních ekologických zemědělců. Akce proběhnou pod názvem Dny otevřených dveří a v rámci nich bude možné navštívit několik regionálních ekofarem či výrobců biopotravin.
25. srpna 2012 se pro veřejnost otevřou brány ekofarmy manželů Kocurkových - akce proběhne na jejich Janovské kolibě u Hovězí na Vsetínsku, kde chovají ovce, koně a krávy a provozují agroturistiku. Další Dny otevřených dveří plánujeme na biofarmě s produkcí mléka a mléčných výrobků u Miroslava Horuta v Rožnově pod Radhoštěm 22. září, týden nato pak v Lužkovicích u Zlína přivítají návštěvníky na Biofarmě Juré v neděli 30. září. Zde manželé Vránovi chovají masný skot, ovce, pěstují a zpracovávají ovoce a další plodiny, mají bohaté zkušenosti i s agroturistikou. Pozvánky na akce jsou v přípravě. Zveřejníme je na našich stránkách v brzké době. Další akce jsou ještě v jednání. Realizujeme je v rámci našeho projektu Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji, který je podpořený z Programu švýcarsko-české spolupráce.

/Tiskova zprava Dny otevrenych dveri.pdf

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

 


 

06. srp, 2012 · IS Kopanice

Další v rubrice