Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

SOŠG Staré Město pořádá opět výstavu Zahrada Moravy

Střední odborná škola a gymnázium ve Starém Městě (dříve střední zemědělská škola) slaví 50. let od svého založení. U příležitosti oslav pořádá ve dnech 16. a 17. června 2012 také další ročník výstavy Zahrada Moravy, na které se představí v rámci sedláckých trhů i ekologické zemědělství. Prezentovat bude Informační středisko ve spolupráci s Moštárnou Hostětín a Prodejnou zdravé výživy pana Jaroslava Strnada ze Starého Města. Případní další zájemci z řad ekofarem či výrobců biopotravin se mohou ještě přihlásit na našem Informačním středisku.

Střední odborná škola a gymnázium ve Starém Městě (dříve střední zemědělská škola) slaví 50. let od svého založení. U příležitosti oslav pořádá ve dnech 16. a 17. června 2012 také další ročník výstavy Zahrada Moravy na které se představí v rámci sedláckých trhů i ekologické zemědělství. Prezentovat bude Informační středisko ve spolupráci s Moštárnou Hostětín a Prodejnou zdravé výživy pana Jaroslava Strnada ze Starého Města. Případní další zájemci z řad ekofarem či výrobců biopotravin se mohou ještě přihlásit na našem Informačním středisku.

 

Program_zahrada_Moravy_2012_final.pdf

 

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

07. čen, 2012 · IS Kopanice

Další v rubrice