Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Seminář pro ekozemědělce Zlínského kraje v Luhačovicích

10. ledna 2012 organizujeme v Luhačovicích ve spolupráci s PRO-BIO RC Bílé Karpaty seminář k legislativě a pravidlům ekologického zemědělství. Školit přijedou pracovníci oddělení ekologického zemědělství Ministerstva zemědělství z Prahy. Akce se koná od 10,00 hodin v kongresovém sále SOŠ v Luhačovicích. Na programu je novela zákona o ekologickém zemědělství, metodické pokyny MZe, aktuální informace k agro-envi opatřením a další témata důležitá pro ekologické zemědělce. školení je určeno podnikatelům Zlínského kraje. Akce je podpořena z Programu švýcarsko-české spolupráce.

10. ledna 2012 organizujeme v Luhačovicích ve spolupráci s PRO-BIO RC Bílé Karpaty seminář k legislativě a pravidlům ekologického zemědělství. Školit přijedou pracovníci oddělení ekologického zemědělství Ministerstva zemědělství z Prahy.
Akce se koná od 10,00 hodin v kongresovém sále SOŠ v Luhačovicích. Na programu je novela zákona o ekologickém zemědělství, metodické pokyny MZe, aktuální informace k agro-envi opatřením a další témata důležitá pro ekologické zemědělce. Školení je určeno podnikatelům Zlínského kraje. Akce je podpořena z Programu švýcarsko-české spolupráce.

pozvanka seminar Luhacovice 10. 1. 2012

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

 

 

 

     /files/pozv%C3%A1nka%20EZ%202011%20Luha%C4%8Dovice%2010_1_2011.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06. led, 2012 · IS Kopanice

Další v rubrice