Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Připravujeme další vzdělávací akce pro ekologické zemědělce

Na zimní měsíce opět chystáme několik vzdělávacích akcí pro ekologické zemědělce. Na 23. ledna 2013 jsme pozvali opět pracovníky Ministerstva zemědělství z Prahy, aby seznámili ekozemědělce ve Zlínském kraji s novinkami v legislativě ekologického zemědělství, s novými metodickými pokyny Mze a dalšími aktuálními informacemi. Seminář se bude konat v kongesovém sále SOŠ v Luhačovicích. Na 18. února 2013 pak připravujeme další kurzy k Portálu farmáře ve Slavičíně. Opět proběhne kurz pro začátečníky dopoledne a odpoledne pro pokročilé. Pozvánky připravíme a zveřejníme začátkem roku 2013.

Na zimní měsíce opět chystáme několik vzdělávacích akcí pro ekologické zemědělce. Na 23. ledna 2013 jsme pozvali opět pracovníky Ministerstva zemědělství z Prahy, aby seznámili ekozemědělce ve Zlínském kraji s novinkami v legislativě ekologického zemědělství, s novými metodickými pokyny Mze a dalšími aktuálními informacemi. Seminář se bude konat v kongesovém sále SOŠ v Luhačovicích. Na 18. února 2013 pak připravujeme další kurzy k Portálu farmáře ve Slavičíně. Opět proběhne kurz pro začátečníky dopoledne a odpoledne pro pokročilé.  Pozvánka do Luhačovic  v příloze. Pozvánky na Portál zveřejníme později.

 

Pozvanka Luhacovice seminar_2013.pdf

 


Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

20. pro, 2012 · IS Kopanice

Další v rubrice