Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Nový projekt na podporu ekologického zemědělství ve Zlínském kraji

Informační středisko zahájilo 1. května 2011 nový dvouletý projekt zaměřený na podporu a rozvoj sítě ekologického zemědělství ve Zlínském kraji.

V rámci projektu  "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji" zorganizuje Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. ve spolupráci s partnerem PRO-BIO regionálním centrem Bílé Karpaty během dvou let řadu aktivit zaměřených na další rozvoj sítě ekologického zemědělství ve Zlínském kraji.  Budou pořádány například Dny otevřených dveří na ekologických farmách, proběhnou různé vzdělávací akce pro podnikatele v ekologickém zemědělství, poskytováno bude i poradenství a informační služby.  Cílem programu je také podpora udržitelnosti neziskových organizací, takže součástí projektu jsou i činnosti na podporu a další rozvoj Informačního střediska, které se dlouhodobě věnuje podpoře ekologického zemědělství v regionu. 

Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce.

Supported by a grant from Switzerland through the Weiss Contribution to the enlarged European Union.

Administraci programu zajišťuje Nadace Partnerství. Další informace o programu na www.nadacepartnerstvi.cz a www.swiss-contribution.cz

 


Přiložené fotografie

10. kvě, 2011 · IS Kopanice

Další v rubrice