Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Nová kontrolní organizace pro ekologické zemědělství

Ministerstvo zemědělství pověřilo kontrolou v ekologické zemědělství další organizaci. Po KEZ, o.p.s.Chrudim, ABCERT AG Jihlava a BIOKONT Brno tak přichází další subjekt BUREAU VERITAS. BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny BUREAU VERITAS, která je mezinárodně působící certifikační a inspekční organizací a poskytuje komplexní služby v oblastech kvality, hygieny, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a společenské odpovědnosti.

Ministerstvo zemědělství pověřilo kontrolou v ekologickém zemědělství v roce 2013 další organizaci. Po KEZ, o.p.s.Chrudim, ABCERT AG Jihlava a BIOKONT Brno tak přichází další subjekt BUREAU VERITAS. BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny BUREAU VERITAS, která je mezinárodně působící  certifikační a inspekční organizací a poskytuje komplexní služby v oblastech kvality, hygieny, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a společenské odpovědnosti. Mohou se tak k ní nově hlásit ke kontrole i naši ekozemědělci, výrobci biopotravin i dovozci a vývozci biopotravin.

Pro informování zřídila webové stránky

Další informace také na stránkách společnosti BUREAU VERITAS

 

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

19. bře, 2013 · IS Kopanice

Další v rubrice