Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Na ekofarmách ve Zlínském kraji opět v dubnu dny otevřených dveří

Informační středisko ve spolupráci s PRO-BIO RC Bílé Karpaty, ekofarmami i výrobci biopotravin ve Zlínském kraji připravilo na dubnové víkendy ještě tři další akce pro veřejnost - Dny otevřených dveří na ekofarmách. První se koná v sobotu 13. dubna 2013 na moštárně v Hostětíně od 13,00 hodin. Zde se již od roku 2000 vyrábějí jablečné bio mošty a bylinné sirupy. V sobotu 20. dubna od 14,00 hodin pak otevře své brány pro veřejnost Agrofyto spol. s r.o. Horní Lideč. Toto hospodářství chová zejména mléčný a masný skot a začíná se zpracováním masa. Poslední dubnovou sobotu pak můžete zavítat na malou kozí farmu Zerlina, a.s. v Hážovicích u Rožnova pod Radhoštěm. Zde je začátek od 13,00 hodin. Všechny tři firmy budou otevřeny pro veřejnost do 18,00 hodin. Další program najdete v přiložených pozvánkách (zatím jen na dvě akce). Další informace pak v tiskové zprávě.

Informační středisko ve spolupráci s PRO-BIO RC Bílé Karpaty, ekofarmami i výrobci biopotravin ve Zlínském kraji  připravilo na dubnové víkendy ještě tři další akce pro veřejnost - Dny otevřených dveří na ekofarmách. První se koná v sobotu 13. dubna 2013 na moštárně v Hostětíně od 13,00 hodin. Zde se již od roku 2000 vyrábějí jablečné bio mošty a bylinné sirupy.
V sobotu 20. dubna od 14,00 hodin pak otevře své brány pro veřejnost Agrofyto spol. s r.o. Horní Lideč. Toto hospodářství chová zejména mléčný a masný skot a začíná se zpracováním masa. Poslední dubnovou sobotu pak můžete zavítat na malou kozí farmu Zerlina, a.s. v Hážovicích u Rožnova pod Radhoštěm. Zde je začátek od 13,00 hodin. Všechny tři firmy budou otevřeny pro veřejnost do 18,00 hodin. Další program najdete v přiložených pozvánkách (zatím jen na dvě akce). Další informace pak v tiskové zprávě.

 

grofyto-pozvanka.pdf

mostarna-pozvanka.pdf

TZ_DenOtevrenychDveri_Mostarna_20130413.pdf


Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

11. dub, 2013 · IS Kopanice

Další v rubrice