Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Ekologičtí producenti opět mohou přihlašovat své výrobky do soutěže Česká biopotravina roku 2013

19. dubna 2013 byl vyhlášen dvanáctý ročník soutěže o nejleší bio výrobek z naší domácí produkce tzv. Česká biopotravina roku 2013. Všichni ekozemědělci i výrobci biopotravin mohou přihlašovat do soutěže své produkty až do 23. srpna 2013. Soutěžních kategorií je 7. Podrobné informace i přihlášku najdete na webu pořadatele, kterým je PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců Šumperk. Výsedky soutěže budou vyhlášeny 11. září 2013 na Bioakademii v Lednici.

19. dubna 2013 byl vyhlášen dvanáctý ročník soutěže o nejleší bio výrobek z naší domácí produkce tzv. Česká biopotravina roku 2013. Všichni ekozemědělci i výrobci biopotravin mohou přihlašovat do soutěže své produkty až do 23. srpna 2013. Soutěžních kategorií je 7. Podrobné informace i přihlášku najdete na webu pořadatele, kterým je  PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců Šumperk. Výsedky soutěže budou vyhlášeny 11. září 2013 na Bioakademii v Lednici. V minulých ročnících uspěla v této soutěži i řada producentů i z našeho kraje např. Moštárna s.r.o. Hostětín, Mlékárna Valašské meziříčí, Koldokol, Řeznictví U Kusáků a další. 

 

 

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

 

26. dub, 2013 · IS Kopanice

Další v rubrice