Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Další školení k Portálu farmáře pro ekozemědělce ve Zlínském kraji

Pro stálý zájem připravujeme i v tomto roce několik školení k Portálu farmáře pro ekologické zemědělce a další ekologické podnikatele Zlínského kraje. První semináře proběhnou 18. února 2013 ve Slavičíně - dopoledne od 8,00 hodin opět kurz pro začátečníky a odpoledne od 13,00 hodin kurz pro pokročilé. Další běh se uskuteční o měsíc později - 21. března 2013 na stejném místě - opět dopoledne pro začátečníky a odpoledne pro pokročilé. Výuka probíhá opět v prostorách Nadace Jana Pivečky na Horním náměstí ve Slavičíně. Na semináře je nutné se přihlásit předem, protože probíhají v počítačové učebně s omezeným počtem míst.

Pro stálý zájem připravujeme i v tomto roce několik školení k Portálu farmáře pro ekologické zemědělce a další ekologické podnikatele Zlínského kraje. Portál již dnes obsahuje řadu velmi důležitých informací, údajů, map i evidencí, které při svém hospodaření zemědělci potřebují. Aplikací a funkcí v Portálu stále přibývá, proto je nutné zemědělce s nimi průběžně seznamovat. První semináře proběhnou 18. února 2013 ve Slavičíně - dopoledne od 8,00 hodin opět kurz pro začátečníky a odpoledne od 13,00 hodin kurz pro pokročilé. Další běh se uskuteční o měsíc později - 21. března 2013 na stejném místě - opět dopoledne pro začátečníky a odpoledne pro pokročilé. Výuka probíhá opět v prostorách Nadace Jana Pivečky na Horním náměstí ve Slavičíně. Na semináře je nutné se přihlásit předem, protože probíhají v počítačové učebně s omezeným počtem míst.

pozvanka_zacatecnici_Portal_unor_2013.pdf

pozvanka_pokrocili_Portal_unor_2013.pdf

pozvanka_zacatecnici_Portal_brezen_2013.pdf

pozvanka_pokrocili_Portal_brezen_2013.pdf

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

 

07. úno, 2013 · IS Kopanice

Další v rubrice