Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Tipy na vánoční dárky - nové knihy z regionu

Hledáte-li nějaký pěkný dárek pod stromeček pro své blízké, můžeme vám nabídnout dvě nové knihy s regionální tématikou, které nedávno vyšly. Je to publikace Chutě a vůně slovácké kuchyně (Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku) a kniha pohádek O lopenickém dráčkovi.

Hledáte-li nějaký pěkný dárek pod stromeček pro své blízké, můžeme vám nabídnout dvě nové knihy s regionální tématikou, které nedávno vyšly. Je to například publikace Chutě a vůně slovácké kuchyně (Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku), kterou vydal Region Slovácko. Kniha je na informačním středisku k prodeji za 199,- Kč. Knihu pohádek pro děti vydali před nedávnem také  Alena a Martin Bartošíkovi.  Nese název O lopenickém dráčkovi. Stojí 190,- Kč.
26. lis, 2010 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless