Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

SELSKÝ DEŇ opět na EKO FARMĚ VRBĚTICE

 1.června 2024 Farma Vrbětice od 9,00 do 17,00 hodin

Už po několikáte připravuje pro veřejnost eko Farma Vrbětice akci pro veřejnost SELSKÝ DEŇ. I letos čeká návštěvníky pestrý program. Krom jiného i další Mistrovství ČR ve stříhání ovcí, malý jarmark, vystoupení místních folklórních souborů a skupin, soutěže v řezání dříví, sekání kosou aj.  Budeme tam také. Těšíme se na viděnou. Vložné dobrovolné.

Akci podpořila KEZ o.p.s. Chrudim a PRO-BIO RC Bílé Karpaty v rámci našeho projektu na osvětu v ekologickém zemědělství v regionu i další sponzoři. Moc všem děkujeme za podporu.

Přiložené fotografie

22. kvě, 2024 · IS Kopanice
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless