Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Putování po Kopanicích se čtenáři knihovny Babice

Knihovna Babice požádala Informační středisko o pomoc při pořádání výpravy svých čtenářů na Kopanice v rámci týdne knihoven.

Knihovna Babice požádala Informační středisko o pomoc při pořádání výpravy svých čtenářů na Kopanice v rámci týdne knihoven. Akce proběhla v sobotu 11. října 2008 pod názvem "Za krásami Kopanic" a s podtitulem "Za pověstmi Kopanic". Informační středisko připravilo trasu a zajistilo průvodce. Skupinka malých i velkých čtenářů přijela na Hrozenkov kolem 8,00 hodiny ráno a po prohlídce a uvítání na Informačním středisku jsme společně pokračovali přes hrozenkovský lom  směrem na Žítkovou.  Cesta dále vedla krásnou vyhlídkovou trasou do části Černé a Boky. Odtud jsme potom sestoupali do údolí až k rybníku na Žítkové. Na oběd jsme se zastavili v chatě Janka. Po obědě jsme navštívili ještě kapličku a závěrečným zpestřením výletu byla projížďka na lodičce po rybníku. Cestovatelé odjeli po 16,00 hodině ze Žítkové zpět domů. Doufáme, že se našim hostům na Kopanicích líbilo a že se sem rádi budou vracet.

Doprovodný obrázek

Doprovodný obrázek

Doprovodný obrázek

Doprovodný obrázek


Přiložené fotografie

14. říj, 2008 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless