Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Opět vás zveme za ekologickým zemědělstvím do Uherského Hradiště

24. listopadu 2012 pořádáme od 14,00 hodin již několikátý ročník semináře o ekologickém zemědělství, který se koná každoročně v Klubu kultury v Uherském Hradišti v rámci festivalu (TSTTT) Týká Se To Také Tebe. Opět srdečně zveme na tuto akci zemědělce i další odbornou a širokou veřejnost. Dozvíte se zajímavosti a aktuální informace z ekologického zemědělství, ochutnáte výborné biopotraviny a výrobky z nich, čeká vás i malá ukázka amatérských fotografií z ekofarem, které nafotili naši ekozemědělci na svých hospodářstvích. Prezentovat se bude i Celostátní síť pro venkov, české-i slovenské ekofarmy a výrobci biopotravin, promítneme i zajímavé filmové ukázky z festivalu Life Sciences film festival 2012, které mají vztah k EZ. Přijďte se podívat! Vstup je volný!

24. listopadu 2012 pořádáme od 14,00 hodin již několikátý ročník semináře o ekologickém zemědělství, který se koná každoročně v Klubu kultury v Uherském Hradišti v rámci festivalu (TSTTT) Týká Se To Také Tebe. Opět srdečně zveme na tuto akci zemědělce i další odbornou a širokou veřejnost. Dozvíte se zajímavosti a aktuální informace z ekologického zemědělství, ochutnáte výborné biopotraviny a výrobky z nich, čeká vás i malá ukázka amatérských fotografií z ekofarem, které nafotili naši ekozemědělci na svých hospodářstvích. Prezentovat se bude i Celostátní síť pro venkov, české-i slovenské ekofarmy a výrobci biopotravin, promítneme i zajímavé filmové ukázky z festivalu Life Sciences film festival 2012, které mají vztah k EZ. Přijďte se podívat! Vstup je volný! Pozvánka v příloze.

Pozvanka_EZ na TSTTT_2012.pdf

05. lis, 2012 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless