Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Na Mikuláše můžete navštívit další z našich regionálních ekofarem v Hrubé Vrbce

Ještě jednou letos můžete společně s námi navštívit další z regionálních ekofarem a to Horňáckou farmu s.r.o. v Hrubé Vrbce. Akce se v koná v sobotu 6. prosince 2014 od 10,00 hodin do 18,00 hodin. Program je opravdu bohatý, najdou si v něm určitě něco zajímavého děti i dospělí. Akci podpořilo Ministerstvo životního prostředí. Projekt nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP. Přijeďte se podívat! Těšíme se na viděnou! Podrobnosti najdete v pozvánce.

Ještě jednou letos můžete společně s námi navštívit další z regionálních ekofarem a to Horňáckou farmu s.r.o. v Hrubé Vrbce. Akce se v koná v sobotu 6. prosince 2014 od 10,00 hodin do 18,00 hodin. Program je opravdu bohatý, najdou si v něm určitě něco zajímavého děti i dospělí. Akci podpořilo Ministerstvo životního prostředí. Projekt nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.  Přijeďte se podívat! Těšíme se na viděnou! Podrobnosti najdete v pozvánce.

 

DOD Hornacka Farma.pdf

21. lis, 2014 · Martin Jemelka
link == 'katalog-firem') $GLOBALS['params']['where']['category_id'] = 2; $companies = new Smpls\Modules\Companies; $companies_list = $companies->list($GLOBALS['params']); unset($companies_list['paging']); foreach($companies_list as $company_list) { if(isset($company_list->parameters)) { foreach($company_list->parameters as $parameter) { if(!empty($parameter->value) && is_numeric($parameter->value)) { $parameters[$parameter->field_id] = new StdClass(); $parameters[$parameter->field_id]->title = $parameter->title; $parameters[$parameter->field_id]->value += $parameter->value; $parameters_total += $parameter->value; } } } } $template->assign('parameters', $parameters); $template->assign('parameters_total', $parameters_total); $template->assign('companies_total', count($companies_list)); } ?>

Další v rubrice

© 2016 Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. - Všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio Simpless Simpless