Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Norimberk opět ovládne Biofach

Mezinárodní veletrh ekologického zemědělství BIOFACH proběhne opět Norimberku ve dnech 13. - 16. února 2013. Počítá s účastí 2400 vystavovatelů z celého světa. Novinkou by měla být letos i prezentace japonských bio výrobků v samostatném pavilonu . PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců pořádá 14. 2. pro své členy jednodenní zájezd na veletrh. Zájemci se mohou informovat a přihlašovat na tel.: 583 216 609. Další zájezd pro veřejnost na Biofach pořádá společnost PROVeletrhy s.r.o.. Další informace na www.biofach.de.

Mezinárodní veletrh ekologického zemědělství BIOFACH proběhne opět  Norimberku ve dnech 13. - 16. února 2013. Počítá s účastí 2400 vystavovatelů z celého světa. Novinkou by měla být letos i prezentace japonských bio výrobků v samostatném pavilonu . PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců pořádá 14. 2. pro své členy jednodenní zájezd na veletrh. Zájemci se mohou informovat a přihlašovat u A. Vizinové na tel.: 583 216 609. Další zájezd pro veřejnost na Biofach pořádá společnost PROVeletrhy s.r.o.. Další informace o  Biofachu na www.biofach.de  .

 

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

10. led, 2013 · IS Kopanice

Další v rubrice